Home page > Aktuality > Příprava v Brdech se vyplatila. Na střelecké soutěži vybojovaly ženy ze čtrnáctky první místo!

Příprava v Brdech se vyplatila. Na střelecké soutěži vybojovaly ženy ze čtrnáctky první místo!

Týdenní střeleckou přípravu ve Vojenském újezdu Brdy absolvovali koncem července vojáci ze 14. pluku logistické podpory. Celkem šest dvoučlenných družstev zde trénovalo střeleckou soutěž O PUTOVNÍ POHÁR VELITELE POZEMNÍCH SIL, která je čekala začátkem srpna. Letos byl tento výcvik poprvé organizován pro vojáky ze všech třech podřízených praporů - Pardubického, Klatovského a Lipnického. Čtyři mužská družstva doplnila dvě družstva žen z Pardubic a Lipníku nad Bečvou. A jak se přímo na soutěži ve čtvrtek 5. srpna ukázalo, poctivá příprava na střeleckou soutěž v Brdech se vyplatila.

Dvoučlenné družstvo vojákyň z pardubického 141. zásobovacího praporu v 11. ročníku střelecké soutěže O PUTOVNÍ POHÁR VELITELE POZEMNÍCH SIL perfektně zabojovalo a naše děvčata v kategorii ženských družstev zvítězila!

Velká gratulace patří desátnici Alici S. a svobodnici Adéle G., které nás skvěle reprezentovaly a ve velké konkurenci nakonec obstály na jedničku. A samozřejmě i ostatním kolegům a kolegyním ze všech třech praporů také gratulujeme a děkujeme, že nás skvěle reprezentovali. Kromě našich vítězek se i ostatní družstva umístila na velmi pěkných pozicích.

Fotogalerie

Nahoru